English Fairytale Camp

     Příměstský tábor s angličtinou určený předškolním dětem ve věku 4 do 6 let.

termín: 25. - 29.7. 2022

místo: MŠ Postřižín

PŘIHLÁŠKA ZDE

(  11.2. 2022 - aktuálně zbývají 3 volná místa )

 

Již  šestý ročník anglicko - pohádkového příměstského tábora, kde si předškolní děti nenásilnou a hravou formou intenzivně procvičí angličtinu a zároveň si užijí spoustu zábavy při hrách, soutěžích, výtvarných a sportovních aktivitách venku i uvnitř.

Každý den děti ráno čeká jógová rozcvička a pak pohádkové dopoledne v angličtině, kterým je bude provázet chlupatý kamarád - medvídek Teddy Eddie. Společně si budou hrát, zpívat, povídat si, soutěžit, hrát divadlo, nakupovat, vařit, chodit do restaurace, číst si, objevovat nejen svět pohádek, ale i svět kolem nás. A to všechno v angličtině.  Samozřejmě bude i čas na svačinku a pobyt venku!

Po dobrém obědě, který nám přichystá paní kuchařka přímo ve školce, si přečteme několik pohádek, děti si trochu odpočinou  ( mladší mohou spinkat, starší si obvykle rády prohlížejí krásné angické knížky, které máme celý týden k dispozici ) a pak už ně bude čekat kreativní dílnička, vždy zaměřená na téma dne. Svoje výrobky si děti pak po odpolední svačince rády berou ven na zahradu, aby si je nezapomněly vzít s sebou domů :-)

Program celého týdne bude jako vždy velmi pečlivě připraven  s ohledem na rozdílnou úroveň angličtiny a specifika věku předškolních dětí.

Příchod dětí mezi 7.30 - 8.30, vyzvedávání dětí mezi 15.30 - 16.30.

Stravování bude zajištěno přímo v MŠ.

Cena: 3 700,- / dítě  

Sleva 100,- pro žáky našich kurzů a 2. dítě.

Při nástupu na tábor dítě odevzdá  prohlášení o bezinfekčnosti.

Staňte se našimi přáteli a sledujte novinky na: 

 https://cs-cz.facebook.com/pg/English-Summer-Camps-291704784825705/posts/