English Sports Camp

Příměstský tábor s angličtinou určený školákům ve věku 6 až 13 let.

termín: 15. - 19.8. 2022

místo: ZŠ Úžice

PŘIHLÁŠKA ZDE

( 11.2. 2022 - aktuálně zbývají 3 volná místa )

Již  osmý ročník oblíbeného anglicko-sportovního tábora, kde si děti nenásilnou a hravou formou intenzivně procvičí angličtinu a zároveň si užijí dostatek pohybu při sportovních aktivitách.

Letošní téma bude: Ostrov pokladů

Každý den čeká naše piráty intenzivní dopoledne v angličtině pod vedením zkušených lektorů , během kterého budou děti v týmech plnit nejrůznější úkoly, soutěžit, připravovat rozhovory, hrát divadlo, a to všechno v angličtině! 

A protože i piráti musí jíst,  v poledne se posilníme dobrým obědem přímo ve školní jídelně a pak si krátce odpočineme při hrách, výtvarných aktivitách, čtení, povídání - prostě každý podle svých potřeb.

Odpoledne budou malí piráti zlepšovat svojí kondici ve dvou tréninkových blocích zaměřených na různé druhy sportů, zlepšení koordinace pohybu, posílení síly a celkové zdatnosti, protože správní piráti musí být nejen chytří, ale i rychlí a silní!

Všechny nabyté dovednosti pak pirátské týmy využijí při hledání bájného zlatého pokladu!

Program celého týdne bude jako vždy velmi pečlivě připraven i s ohledem na rozdílnou úroveň angličtiny a pohybovou zdatnost jednotlivých dětí.

Příchod dětí mezi 7.30 - 8.30, vyzvedávání dětí mezi 16.00 - 16.30.

Stravování bude zajištěno přímo v jídelně ZŠ ( oběd, 2x svačina )

Cena: 3 700,- / dítě  

Sleva 100,- pro žáky našich kurzů a 2. dítě.

Při nástupu na tábor dítě odevzdá potvrzení o zdravotní způsobilosti a prohlášení o bezinfekčnosti ( obdržíte po přihlášení ).

Staňte se našimi přáteli a sledujte novinky na: 

 https://cs-cz.facebook.com/pg/English-Summer-Camps-291704784825705/posts/