Jazyková posilovna

24.1. - 17.4. 2022

PŘIHLÁŠKA ZDE!

  • Chcete se učit anglicky, ale nemáte čas chodit pravidelně na kurz? 
  • Chcete oprášit své znalosti angličtiny ze školy?
  • Chcete rozumět tomu, co se vaše dítě učí v angličtině ve škole?
  • Chcete se učit svým tempem?
  • Chcete trénovat svoje znalosti angličtiny, abyste je nezapomněli?
  • Chcete se učit z domova, z práce nebo třeba i v tramvaji?

Pokud ano, pak je náš nový projekt Jazyková posilovna právě pro Vás!  Stejně jako v každé posilovně se tu trénuje, jenom to nejsou svaly, ale naše znalosti angličtiny. 

A také, jako každá správná posilovna, máme otvírací dobu, v našem případě období 12 týdnů, během kterého je posilovna otevřená pro všechny přihlášené.

Samozřejmě máme také tréninkový plán! Čeká nás celkem 12 témat a každý týden se věnujeme jednomu z nich.

A jak to tedy děláme?  Jazyková posilovna je založena na principu asynchronní výuky - pracujeme v prostředí Google Classroom, kde se studentům každý týden otevře jedno téma k procvičování, trénovaní a posilování a student má zároveň 1 týden na odevzdání domácích úkolů. Je úplně na vás, kdy a jak dlouho se budete učit! 

V posilovně obvykle nebýváme sami, díváme se, jak ostatní cvičí a někdy si i navzájem pomůžeme. Stejně tak je to i v Jazykové posilovně, kde se můžete potkávat s ostatními studenty v uzavřené facebookové skupině a sdílet svoje úspěchy i nezdary. Povídat si o tom, co vám jde a a co byste potřebovali zlepšit a také si navzájem poradit a podporovat se! Ale nebojte se, nebude nás tam moc! Maximální počet přihlášených pro jaro 2022 je 12 studentů / studentek.

Do posilovny si někdo chodí hlavně povídat - ano, i to budeme dělat! Jednou měsíčně se sejdeme ke společné konverzaci na ZOOM , ale kromě toho budete dostávat i "mluvící úkoly" - tedy ne, že by na vás mluvily ty úkoly! Mluvit budete vy a pomocí jednoduchého digitálního nástroje pak úkol odevzdáte do Google classroom.

Co budete určitě potřebovat?

  • emailovou adresu s koncovkou @gmail ( bez ní byste se nedostali do Google Classroom )
  • pokud chcete mít možnost komunikovat v naší uzavřené FB skupině, tak potřebujete i svůj Facebookový profil
  • ke konverzacím na Zoom potřebujete počítač nebo laptop s rychlým internetovým připojením, funkčním mikrofonem a kamerou

Cena: 2100,- / kurz

A nezapomeňte! Je jen na Vás, kolik toho v Jazykové posilovně natrénujete, ale když už se do toho pustíte, tak se snažte ji využít naplno!