Výuková videa pro žáky z kurzů

Milí žáci našich skupinových kurzů, na této stránce najdete výuková videa pro ty z vás, kteří se nemohli zúčastnit hodiny svého kurzu online a chtějí si látku doplnit.

 • KURZ LITTLE MONKEYS: Video 1  -  Části těla   https://youtu.be/H0l9WKjPKFY , video je určené k opakovanému shlédnutí, aktivnímu zapojení dítěte / rodičů a opakování. Po skončení udělejte v učebnici str. 6 - 7 - dítě dolepí samolepky do příběhu, str. 11 - dítě spojí velké a malé části těla, str. 15 - dítě nakreslí sebe, zejména procvičované části těla .  

   

                                                  Video 2 -   Části těla - aktivity , medvídek a slon  https://youtu.be/dULp9sFy-8A ,  ve videu se děti seznámí s medvídkem a slonem a procvičí si části těla společně s pohybem. Rozpohybují se u písničky Move your body a po skončení videa udělají v učebnici str. 9 ( obtáhnou části těla ).                                             

                                                       Video 3 - ​ Barvy   https://youtu.be/rwBoDIf_ESI , ve videu si děti procvičí 5 základních barev - modrá, červená, žlutá, zelená, oranžová. Po skončení videa udělejte v učebnici str. 13 ( vybarvit malou rybku modře - colour the small fish blue ).

                                                          Video 4 - Rodina  https://youtu.be/4gtuDmy9FBU , v tomto videu se děti naučí základní slovíčka k tématu rodina: a mummy, a daddy, a sister, a brother, a baby a poslechnou si písničku Close your eyes ... ? , po skončení videa udělejte v učebnici str. 17 - dítě vybarví pyžamka členů rodiny žlutě a modře ( zopakujte si yellow + blue ).

                                                          Video 5 - Baby is sad ( příběh ) https://youtu.be/TUMacU1tMBI , v tomto videu se děti podívají na příběh o rodině s plačícím miminkem, po skončení si v učebnici udělají dvoustranu 18 - 19, kde nalepí samolepky - členy rodiny a vybarví postýlku modře ( blue ).

 

 • KURZ LITTLE BUGS 1:     Video 1 -  Číslovky 1-5  https://youtu.be/f378VHO_PYs , dítě potřebuje učebnici a tužku k doplnění číslovek na str. 10 podle poslechu CD ( nezapomeňte si video zastavit nebo pustit znovu, když bude potřeba ).

​                                                         Video 2 - Slovíčka Little Bugs + poslech se samolepkami  https://youtu.be/X9nquzBAb4k , dítě potřebuje učebnici a samolepky ( najdete na dvojstraně uprostřed učebnice ) - nejlepší je vystřihnout si obdélník se všemi samolepkami Unit 1 ( broučci ) a pak podle poslechu dolepovat na str. 10 nahoře do "housenky" 

( nezapomeňte si video zastavit nebo pustit znovu, když bude potřeba ).

                                                          Video 3 - Hračky ( slovíčka )  https://youtu.be/yvcuP-jE9fg , dítě ke konci videa potřebuje učebnici str. 11 cv. nahoře - při poslechu písničky ukazuje postupně na hračky podle toho, jak jdou v písničce po sobě ( doporučuji pustit opakovaně )

                                                          Video 4 - Danny and the Magic Elf ( příběh )   https://youtu.be/pqf8tB0LKhodítě potřebuje učebnici str. 12 - 13 k poslechu a sledování příběhu. Pak na str. 14 cvičení nahoře seřadí - očísluje hračky tak, jak jdou v příběhu za sebou. 

                                                          Video 5 - Can I have a ..., please? ( rozhovor ) https://youtu.be/WWoXSo8dUN4 , procvičujte rozhovor Can I have a ..., please? ( Mohu, prosím, dostat ...? ) - Yes, here you are. ( Ano, tady to je. ). Rozhovor vychází z příběhu Danny and the Magic Elf Unit 2 a používáme v něm dvě jednoduché, ale velmi užitečné fráze, které se hodí v mnoha situacích. Takže procvičujte a hrajte si třeba na obchod, jako v našem videu!

                                  

 • KURZ LITTLE BUGS 2:   Video 1 - Slovíčka My Pencil case + poslech se samolepkami  https://youtu.be/aJnVVv7gvsU , dítě potřebuje tužku/pero,  učebnici a samolepky ( najdete na dvojstraně uprostřed učebnice ) - nejlepší je vystřihnout si obdélník se všemi samolepkami Unit 1 ( školní potřeby ) a pak podle poslechu dolepovat na str. 10 nahoře do "berušky" ( nezapomeňte si video zastavit nebo pustit znovu, když bude potřeba ). 

                                                Video 2 -  Rozhovor " Can I borrow ... ? "  https://youtu.be/fTKhZljpOx4 , procvičujte otázky a odpovědi podle videa ve dvojici ( s rodiči, sourozenci, hračkami atd. )         

                                                Video 3 - Halloween 1 ( slovíčka ) https://youtu.be/5J3JqytP71U , seznamte se s několika slovíčky k lekci Halloween a najděte je pak na obrázku v učebnici str. 55. Na stejné straně dole pak můžete nakreslit svůj oblíbený halloweenský kostým.

                                                 Video 4 - Halloween 2 ( chant - říkanka )    https://youtu.be/gwqfgO0EfQYnaučte se krátkou říkanku a procvičte si slovíčka z videa 3 a zároveň potrénujte paměť. V učebnici str.  54. 

 •  

 • KURZ FOOTPRINTS 2: Video 1 - Pirát / popis osoby  https://youtu.be/pkGDpMxUc1Y, procvičujte slovíčka a pak v učebnici na str. 5 spojte obrázky se slovy.
 •  
 • KURZ FOOTPRINTS 3: Video 1 - Food ( Unit 2 - slovíčka ) https://youtu.be/i-X5stzVHYw